Nasze Kolorowe Przedszkole – „O NAS”

Z nastawieniem na ciepłą i przyjazną atmosferę, pragniemy aby dzieci przebywające w naszym przedszkolu, bez jakichkolwiek przeszkód rozwijały swoje wrodzone zdolności, w czym pomagać im będzie dobrze i fachowo przygotowana kadra pedagogiczna.
Przedszkole położone jest w przepięknej okolicy nowo powstającego osiedla w Siemianicach, a zarazem 400m od granicy ze Słupskiem. Jednym z atutów jest również położenie niedaleko lasu (500m), a także to, iż w pobliżu brak jest jakichkolwiek zakładów przemysłowych zanieczyszczających środowisko.
Przedszkole dysponuje trzema przestronnymi i naturalnie oświetlonymi salami, w których dzieci mogą czuć się nieskrępowane, a zarazem bezpieczne. Każda z sal posiada własną łazienkę i komfortowe ogrzewanie podłogowe – najodpowiedniejsze dla dzieci często bawiących się bezpośrednio na podłodze.
Przedszkole dysponuje pokaźnym placem zabaw, na którym znajduje się konstrukcja zamkowa (wykonana według norm bezpieczeństwa) ze zjeżdżalnią, huśtawkami, piaskownicą, domkiem, wieżyczkami. Z placu wydzielona jest również część ogrodowa.Dla komfortu rodziców na terenie placu przedszkolnego usytuowane są miejsca parkingowe dla kilkunastu samochodów oraz poza szerokim wjazdem wykonany został szeroki wyjazd. W związku z dogodnym parkowaniem zabezpieczyliśmy i oddzieliliśmy plac zabaw płotem. Rodzice, którzy przywiozą dziecko do przedszkola, mogą bezpiecznie wysadzić dziecko z samochodu i zaprowadzić do placówki.